Slider

حقوق شهروندی

از جمله مفاهیم نو پدیدی است که به طور ویژه‌ای به برابری و عدالت توجه دارد ..

اطلاعات بیشتر

بوستان ها

شهرداری منطقه دو با وسعت 36978407 مترمربع، دارای 847 هزار و 303 مترمربع بوستان و فضای سبز است ...

اطلاعات بیشتر

صدور پروانه

منطقه 2 شهرداری کرمان صدور انواع پروانه جهت ساخت و ساز را انجام می دهد .

اطلاعات بیشتر

سرپرست شهرداری منطقه دو خبر داد:

آماده‌سازی معابر برای بازگشایی مدارس

سرپرست شهرداری منطقه دو، از آماده‌سازی معابر محدودۀ منطقه دو به‌منظور استقبال از سال تحصیلی جدید و ممنوعیت حفاری معابر در اولین هفته مهرماه، خبر داد.

 

به‌گزارش کِرنا، علی رحیمی، با بیان اینکه طرح استقبال از ماه مهر، به‌منظور ارتقای سطح خدمات، فضاسازی و آماده‌سازی هرچه بهتر سطح منطقه، در حال انجام است، گفت: رنگ‌آمیزی جدول‌ها، خط‌کشی خطوط عابر پیاده، به‌ویژه در معابر محدودۀ مدارس، پاک‌سازی و شست‌وشوی دیوارها، تسطیح زمین‌های خالی، پاک‌سازی و تنظیف معابر و هرس درختان با اولویت معابر اصلی و معابر منتهی به‌مدارس، ازجمله موارد طرح استقبال از ماه مهر است که با هماهنگی سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری کرمان، انجام می‌گیرد.

وی، از همکاران خود در معاونت‌های خدمات‌شهری و حمل‌و‌نقل منطقه قدردانی کرد و افزود: ترمیم و بازسازی سرعت‌گیرهای محدودۀ منطقه، بازنگری و رفع نواقص تابلوهای معابر، تسریع در لکه‌گیری آسفالت، ترمیم نوارهای حفاری و جمع‌آوری سگ‌های بلاصاحب با الویت معابر منتهی به مدارس نیز، در حال انجام است که ازجمله آن‌ها می‌توان به ساخت یک سرعت‌گاه در کوچه شماره ۳۰ خیابان «بهمنیار» و لکه‌گیری آسفالت مقابل یک مدرسه در کوچه شماره «3» خیابان «جهاد»، اشاره کرد.

رحیمی، خاطرنشان کرد: همچنین، انجام گل‌کاری پاییزه با اولویت میادین و معابر اصلی و فضاهای سبز محدوده مدارس در دستور کار است.

سرپرست شهرداری منطقه دو در ادامه، با تبریک سال تحصیلی جدید، به‌ویژه به دانش‌آموزان سال اولی، بیان کرد: شهرداری این منطقه امادگی دارد در مواردی همچون تنظیف، شست‌و‌شو و حمل زباله، با مدارس همکاری کند.

رحیمی، از دانش‌آموزان ساکن در سطح منطقه دعوت کرد تا در نظافت و حفظ زیبایی شهر، با شهرداری همکاری کنند.

 

مدیران شهرداری

معاون برنامه ریزی

احسان عارفی

 


سرپرست معاونت شهرسازی

و معماری

علیرضا وحدتی


معاون حمل و نقل

وحید زنگی آبادی


معاون خدمات شهری

علی عسکری


معاون مالی و اقتصادی

حسن سلطان زاده

Go to top