Slider

حقوق شهروندی

از جمله مفاهیم نو پدیدی است که به طور ویژه‌ای به برابری و عدالت توجه دارد ..

اطلاعات بیشتر

بوستان ها

شهرداری منطقه دو با وسعت 36978407 مترمربع، دارای 847 هزار و 303 مترمربع بوستان و فضای سبز است ...

اطلاعات بیشتر

صدور پروانه

منطقه 2 شهرداری کرمان صدور انواع پروانه جهت ساخت و ساز را انجام می دهد .

اطلاعات بیشتر

توسط شهرداری منطقه دو کرمان؛

ساختِ بوستان جنب «مسجدالمعین» از سر گرفته شد

معاون حمل‌و‌نقل و امور زیربنایی شهرداری منطقه دو کرمان، از شروع مجدد ساختِ بوستان جنب «مسجدالمعین» واقع در کوچه ۵۲ بلوار «هوانیروز» خبر داد.

 

به گزارش کِرنا، وحید زنگی‌آبادی، با بیان اینکه برای ساخت بوستانی واقع در کوچۀ ۵۲ بلوار «هوانیروز»، جنب «مسجدالمعین»، از دو سال گذشته برنامه‌ریزی شده بود، افزود: طراحی بوستان و بخشی از کارهای ابتدایی آن، از دو سال پیش آغاز شد که متأسفانه با انصراف پیمانکار، ادامۀ فعالیت‌ها حدود یک سال‌ونیم متوقف شد.

وی، مساحت این پارک را ۹۰۰۰ مترمربع اعلام کرد و ادامه داد: با پیگیری‌، ساخت بوستان به همت تیم ابنیۀ معاونت حمل‌ونقل و امور زیربنایی منطقه دو شهری از اوایل ماه گذشته مجدداً آغاز شد.

معاون حمل‌و‌نقل و امور زیربنایی شهرداری منطقه دو کرمان، از پیشرفت 30 درصدی ساخت این بوستان تاکنون خبر داد و خاطرنشان کرد: جدول‌گذاری، تسطیح محوطه، شن‌ریزی و فرش‌موزاییک این بوستان در حال انجام است.

زنگی‌آبادی افزود: سه آب‌نما، سرویس بهداشتی، پارکینگ و فضای ورزشی در این پارک اجرا می‌شود.

وی ادامه داد: پس از پایان اقدامات عمرانی، عملیات نورپردازی، زیباسازی، اجرای فضای سبز و تجهیز سیستم آبياری، نصب آلاچیق، وسایل بازی، میز تنیس و وسایل تندرستی اجرا خواهد شد.

معاون حمل‌ونقل و امور زیربنایی شهرداری منطقه دو کرمان، خاطر نشان کرد: در این پارک فضاهای گفت‌وگو و کافه‌کتاب نیز دیده شده است.

وی بیان کرد: همۀ تلاش‌ها بر آن است که این پروژه در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت به پایان برسد و در اختیار شهروندان عزیز قرار گیرد.

 

 

مدیران شهرداری

معاون برنامه ریزی

احسان عارفی

 


سرپرست معاونت شهرسازی

و معماری

علیرضا وحدتی


معاون حمل و نقل

وحید زنگی آبادی


معاون خدمات شهری

علی عسکری


معاون مالی و اقتصادی

حسن سلطان زاده

Go to top