Slider

حقوق شهروندی

از جمله مفاهیم نو پدیدی است که به طور ویژه‌ای به برابری و عدالت توجه دارد ..

اطلاعات بیشتر

بوستان ها

شهرداری منطقه دو با وسعت 36978407 مترمربع، دارای 847 هزار و 303 مترمربع بوستان و فضای سبز است ...

اطلاعات بیشتر

صدور پروانه

منطقه 2 شهرداری کرمان صدور انواع پروانه جهت ساخت و ساز را انجام می دهد .

اطلاعات بیشتر

توسط معاونت خدمات‌شهری شهرداری منطقه دو کرمان؛

24 ملک و دیوار قدیمی رفع خطر و ایمن‌سازی شد

معاون خدمات‌شهری شهرداری منطقه دو کرمان، از رفع خطر و ایمن‌سازی بیش از 24 ملک و دیوار مخروبه و خطرساز در این منطقه خبر داد.

 

به گزارش کرمان‌آنلاین، علی عسکری با بیان اینکه در بعضی از معابر و خیابان‌های منطقه دو شهری، شاهد ملک‌های قدیمی، دیوارهای خطرساز و گودبرداری‌های ناایمن هستیم، افزود: از اوایل سال‌جاری تاکنون به همت واحد اجرائیات خدمات‌شهری منطقه دو، بیش از 34 ملک و دیوار قدیمی خشت و گلی خطرآفرین و گودبرداری‌های خطرساز شناسایی شدند.

وی خاطرنشان کرد: روی کلیۀ املاک و دیوارهای ناایمن شناسایی‌شده، بَنر اخطاریه نصب شده تا مالکان هرچه سریع‌تر نسبت به تعیین تکلیف وضعیت ملک خود اقدام کنند.

معاون خدمات‌شهری شهرداری منطقه دو کرمان بیان کرد: در همین راستا طی دو هفتۀ گذشته، تخریب ملک مخروبه در خیابان «جهاد» انجام شد که این ملک با همکاری مالک، تخریب، بارگیری و رفع خطر شد.

عسکری افزود: با تلاش نیروهای اجرائیات شهرداری منطقه دو، عملیات شناسایی، تخریب و ایمن‌سازی اینگونه ملک‌ها ادامه دارد و از مالکان نیز خواسته می‌شود، هرچه سریع‌تر نسبت به تعیین تکلیف وضعیت ملک خود اقدام کنند.

وی تأکید کرد: بی‌توجهی برخی از مالکان نسبت به بازسازی و ایمن‌سازی املاک خود، احتمال ریزش و به خطر انداختن جان شهروندان را در پی دارد.

 

مدیران شهرداری

معاون برنامه ریزی

احسان عارفی

 


سرپرست معاونت شهرسازی

و معماری

علیرضا وحدتی


معاون حمل و نقل

وحید زنگی آبادی


معاون خدمات شهری

علی عسکری


معاون مالی و اقتصادی

حسن سلطان زاده

Go to top