Slider

حقوق شهروندی

از جمله مفاهیم نو پدیدی است که به طور ویژه‌ای به برابری و عدالت توجه دارد ..

اطلاعات بیشتر

بوستان ها

شهرداری منطقه دو با وسعت 36978407 مترمربع، دارای 847 هزار و 303 مترمربع بوستان و فضای سبز است ...

اطلاعات بیشتر

صدور پروانه

منطقه 2 شهرداری کرمان صدور انواع پروانه جهت ساخت و ساز را انجام می دهد .

اطلاعات بیشتر

با حضور سرپرست معاونت شهرسازی و معماری شهرداری کرمان؛

معاون جدید شهرسازی و معماری شهرداری منطقه دو معرفی شد

 

در مراسمی با حضور سرپرست معاونت شهرسازی و معماری شهرداری، از خدمات مهندس محمدی تقدیر و مهندس وحدتی به‌عنوان معاون جدید شهرسازی و معماری منطقه دو شهر کرمان معرفی شد.

به گزارش کرمان‌آنلاین، سرپرست معاونت شهرسازی و معماری شهرداری کرمان در آیین تودیع و معارفۀ معاون شهرسازی و معماری شهرداری منطقه دو که با حضور مشاور شهردار در هماهنگی و تعاملات حوزه ریاست و شهردار منطقه دو برگزار شد، بیان کرد: کار در منطقۀ دو شرایط خاص خود را دارد و با بقیۀ مناطق شهرداری متفاوت است.

محسن پوراسماعیلی خاطرنشان کرد: مهندس محمدی، فردی پرتلاش و باانگیزه است و اقدامات خوبی در زمان معاونت خود در منطقۀ دو انجام دادند و امیدواریم همچنان از خدمات ایشان در منطقه دو شهری بهره‌مند شویم.

وی، مهندس وحدتی، معاون جدید شهرسازی و معماری منطقه دو را فردی باتجربه، پرتوان و باانگیزه معرفی کرد و افزود: از ایشان انتظار می‌رود همچون گذشته با برنامه‌ریزی و تلاش مضاعف در پیشبرد اهداف شهرداری گام بردارند.

شهردار منطقه دو کرمان نیز در این آیین، بیان کرد: تغییر و جابه‌جایی دلیلی بر ضعف و ناتوانی افراد نیست؛ بلکه امری طبیعی در هر سازمان است که می‌تواند باعث پیشرفت و تحول شود.

رامین امیرمداح افزود: مهندس محمدی در طول مدت حضور خود در منطقۀ دو شهرداری خدمات فراوانی ارئه کرده و از این پس نیز از توانایی و تجربۀ ایشان به‌عنوان مسئول واحد املاک و تفکیک بهره‌مند خواهیم شد.

وی همچنین ضمن تبریک به مهندس وحدتی، ایشان را فردی توانمند و با‌انگیزه توصیف کرد و افزود: امیدوارم مهندس وحدتی در سمت معاونت شهرسازی و معماری شهرداری منطقه دو نیز همانند سال‌های گذشته موفق باشند.

مدیران شهرداری

معاون برنامه ریزی

احسان عارفی

 


سرپرست معاونت شهرسازی

و معماری

علیرضا وحدتی


معاون حمل و نقل

عظیم تهامی


معاون خدمات شهری

علی عسکری


معاون مالی و اقتصادی

حسن سلطان زاده

Go to top